اهمیت بازاریابی ویدیویی

درک این مسئله که چرا این روزها اینقدر محبوب است ، دشوار نیست – برای یک چیز ، این یک قالب آسان قابل هضم است که به چشمان ما از استعمال اطلاعات متنی به صورت آنلاین استراحت می دهد. به همین دلیل است که جهان به طور روزانه ۱ میلیارد ساعت فیلم اجتماعی یوتیوب را تماشا می کند.

و کسانی از شما که به سمت مشاغل بازاریابی دیجیتال می روید باید کاملاً از قدرت فیلم به عنوان یک ابزار بازاریابی درک کامل داشته باشند. این نه تنها به این دلیل است که ممکن است آنها علاقه مند به ساختن فیلم های شگفت انگیز باشند ، بلکه به این دلیل است که آنها باید یاد بگیرند که ویدئو را در محتوای خود بگنجانند تا رقابتی بمانند.
دیجیتال

در اینجا ما بهترین راهکارها را برای بازاریابان دیجیتال برای ایجاد و اشتراک گذاری ویدیو تشریح خواهیم کرد ، و ۵ دلیل اصلی که چرا ویدئو برای استراتژی بازاریابی شما بسیار مهم است را برجسته خواهیم کرد.

چرا فیلم؟

ویدیو یک قالب محتوا همه کاره و جذاب است که نه تنها تصویری از زندگی واقعی از آنچه اتفاق می افتد را به ما می دهد. همچنین به اشتراک گذاری در چندین سیستم عامل آسان است. مصرف کنندگان آن را دوست دارند زیرا هضم ، سرگرمی و جذاب بسیار آسان است ، و بازاریابان آن را دوست دارند زیرا می تواند بازده بالقوه بزرگی را برای سرمایه گذاری (ROI) از طریق کانالهای مختلف ایجاد کند.

سرمایه گذاری

ویدئو همچنین برای هر کسی که دسترسی به اینترنت داشته باشد ، هم برای تماشای و هم برای تولید بسیار قابل دسترسی است. در حالی که مطمئناً گرایش به سمت فیلمبرداری با کیفیت بالاتر در سطح حرفه ای وجود دارد ، هر کسی می تواند روی لپ تاپ خود پرش کند و در کمتر از یک ساعت فیلم شخصی خود را بسازد.

انواع ویدیو

انواع مختلفی از فیلم ها در آنجا وجود دارد و بخشی از ایجاد یک استراتژی بازاریابی مؤثر ، درک کاملی از هدف شما قبل از نشستن و ایجاد ویدیو (یا هر نوع محتوای دیگر برای آن موضوع) است. برای این منظور ، می خواهید مطمئن شوید که هم نوع فیلم و هم هدف کانال (اگر در حال ارسال اجتماعی هستید) با هدف خود فیلم مطابقت دارد.

در اینجا بخشی از مکان هایی که می توانید از انواع مختلف فیلم استفاده کنید ، آورده شده است.

توضیح دهندگان می توانند به مردم در مورد محصول شما آموزش دهند و می توانند در رابطه با دستورالعمل ها ، فعالیت های خدمات مشتری و طیف وسیعی دیگر از برنامه ها مورد استفاده قرار گیرند.

مصاحبه می تواند به تشویق گفتگو بین طرفین یا نمایش یک مهمان یا تأثیرگذار کمک کند. به عنوان مثال ، اگر می خواهید فیلم هایی با متخصصان مهمان تهیه کنید ، همیشه می توانید از صدا استفاده کنید و آن را به عنوان پادکست به بازار عرضه کنید.

بررسی محصولات و فیلم های نسخه ی نمایشی را می توانید از طریق سفیران برند در ازای رایگان محصولات ایجاد کنید. اگر می توانید افرادی را در صنعت خود پیدا کنید که به دنبال تقویت دنباله های اجتماعی خود هستند ، این می تواند یک روش عالی برای گرفتن تبلیغات رایگان باشد. انجام این کار همچنین می تواند به شما کمک کند تا در صورتی که افرادی که در زمینه بررسی های ویدیویی مشغول بررسی هستند ، اطلاعاتی در مورد محصول کسب کنید ، پیدا کنید. بنابراین به یک معنا ، می تواند مانند تحقیقات بازار عمل کند.

فیلم زنده بهترین فرصت برای نزدیک شدن و شخصی شدن با مخاطبان است و به ویژه در کانال های اجتماعی خوب کار می کند.

۵ آماری که به بازاریابان ثابت می کند نیاز به ویدیو دارد

۱ ٫ اطلاع رسانی و آموزش

۹۷٪ از بازاریابان ادعا می کنند که فیلم ها به مشتریان در درک محصولات کمک می کند. (Hubspot)

در بیشتر مواقع ، بازاریابان امروز دیگر از این رویکرد غافلگیرانه استفاده نمی کنند – دلیل آن؟ در آنجا انتخاب بسیار زیادی وجود دارد. مصرف کنندگان و مشاغل به سادگی نیازی به فروش ندارند. در عوض ، آنها در حال جستجوی سریع اینترنت هستند تا بهترین محصول را در همسایگی خود و حتی در جهان پیدا کنند ، جایی که آنها اقدام به سفارش آنلاین آن می کنند.

برای این منظور ، بازاریابان در بسیاری از زمینه ها (شاید نه همه) نیاز دارند به جای “فروش” به مخاطبان با یک پیشنهاد مبتنی بر ارزش نزدیک شوند. و فیلم ها از ارائه یک نگاه واقعاً نزدیک به یک محصول ، خدمات یا حتی محصولاتشان برتر هستند. یک تأثیرگذار یا معلم

۲ ٫ بهینه سازی موتور جستجو

بیش از ۸۰٪ از کل ترافیک تا سال ۲۰۲۱ شامل ویدیو خواهد بود. (سیسکو)

موتورهای جستجو فیلم ها را دوست دارند زیرا آنها را به عنوان محتوای با کیفیت بالا می بینند ، بنابراین برای این منظور ، استفاده از فیلم ها در انواع مختلف محتوا و همچنین در صفحات وب اصلی شما می توانند برای SEO شما شگفتی سازند – تا زمانی که خود فیلم ها بهینه شده باشند. به درستی نیز این به معنای ترکیب کلمات کلیدی مناسب ، توضیحات متا جامد و همچنین یک عنوان قوی است.

۳ ٫ ماندن رقابتی

۸۱٪ از مشاغل اکنون از ویدیو برای بازاریابی استفاده می کنند . (Hubspot)

فیلم ها برای به دست آوردن انواع پیام ها در آنجا شگفت انگیز هستند ، و اگر از نظر عملی فکر کنیم ، یک فیلم توضیح دهنده کوتاه و منحصر به فرد می تواند در مورد آموزش افراد در فضای باز و خارج از محصول خاص شما یک تفاوت در جهان ایجاد کند. با استفاده از قصه گویی و انواع رسانه های منحصر به فرد می توانید به راحتی افراد را جذب کنیدآنها را سرگرم کنید و نگه دارید در حالی که آنها واقعاً سرگرم هستند.

بسته به نحوه مطابقت با محصول شما ، ممکن است شما بخواهید از یک فیلم توضیح دهنده انیمیشن یا مصور استفاده کنید تا از بین جمعیت خارج شود (و به چهره شما هم خیلی زیاد نرسد).

۴ ٫ شخصی شدن

ویدیوی زنده تا سال ۲۰۲۱ ۱۳٪ از ترافیک را به خود اختصاص خواهد داد. (سیسکو)

آیا تا به حال می خواستید داستانهای فیس بوک لایو یا اینستاگرام را بررسی کنید؟ اگر در یک حرفه بازاریابی دیجیتال قرار دارید ، یا در این مسیر حرکت می کنید ، باید یاد بگیرید که چگونه فیلم های اصلی را ایجاد کنید و آنها را بهینه کنید.

استوری های اینستاگرام و Snapchat هر دو جذاب هستند که به مردم می توانند نگاه های صمیمی و یا نگاه های کوتاه و شخصی از آنچه را که می خواهید ارائه دهند و برای ابزارهای خلاقانه بسیار عالی هستند. نکته جالب در مورد این فیلم ها این است که آنها فقط ۲۴ ساعت به طول می انجامند که باعث می شود احساس واقعی دیگری ایجاد شود. همچنین به بازاریاب ها این امکان را می دهد تا تبلیغاتی را ایجاد کنند که در تبلیغات حساس به زمان متمرکز شده اند.

محتوای واقعی و زمان واقعی برای این موارد عالی است:

   

 • ارائه احساس تعامل چهره به چهره
 •  

 • ساختن اعتماد به نفس برند
 • اعتماد به نفس

   

 • ارائه به روزرسانی های گاه به گاه و جالب مخاطبان (به عنوان مثال: در پشت صحنه)

۵ ٫ تقویت گفتگوها

۹۵٪ از مصرف کنندگان ادعا می کنند که یک ویدیو به آنها کمک می کند تا تصمیم گیری در مورد خرید را انجام دهند. (امروز رسانه های اجتماعی)

Wyzowl ادعا می کند که ۷۴٪ افرادی که فرصتی برای دیدن یک محصول در عمل از طریق یک فیلم توضیح دهنده می گیرند ، آن را خریداری می کنند. و صفحات فرود نیز مکان های خوبی برای قرار دادن فیلم ها هستند. – ظاهراً نرخ تبدیل را تا ۸۰٪ افزایش می دهید (فقط حتماً اتوپلو را خاموش نگه دارید تا مشتری با صداهای بلند نترسد).

یکی دیگر از دلایلی که ویدیو برای تبدیل شدن به وب سایت ها بسیار عالی است این است که آنها در واقع افراد را به اندازه کافی طولانی نگاه می دارند تا در سایت نگاه کنند. این مخصوصاً برای کسانی که خوانندگان بزرگ نیستند صادق است (یک قاعده کلی این است که فرض کنیم که چشمان مردم می تواند از دیدن صفحه روی تمام روز خسته شود). ظاهراً افرادی که یک ویدیو را تماشا می کنند ، در صورت وجود یک فیلم ، برای مدت زمان دو دقیقه کامل بیشتر است.

نکاتی برای بهترین بازاریابی ویدیویی با تمرین

خوب ، در اینجا دلایل شگفت انگیزی برای وارد کردن ویدیو در فعالیت های بازاریابی خود یا یادگیری نحوه ایجاد فیلم های جذاب در صورتی که به حرفه های بازاریابی دیجیتال علاقه دارید ، می آموزید. اما چگونه می خواهید ویدیویی جذاب و بهینه سازی کنید؟ در اینجا چند نکته وجود دارد.

اول از همه ، بفهمید که طول ویدیوی ایده آل برای سیستم عامل شما چیست – در اینجا توصیه های Hubspot است:

   

 • اینستاگرام: ۳۰ ثانیه
 •  

 • توییتر: ۴۵ ثانیه
 •  

 • فیس بوک: ۱ دقیقه
 •  

 • یوتیوب: ۲ دقیقه

موارد دیگری که شما می خواهید برای اطمینان از بهترین مشارکت و دسترسی و همچنین تقویت سئو خود استفاده کنید شامل استفاده از زیرنویس ها برای پخش خودکار و سکوت نگه داشتن این ویدئو در صورتی که در صفحه فرود باشد. ویدیوها در صفحات فرود می توانند بسیار مؤثر باشند اما تنها درصورتی که بیننده را ترسان نکنند. شما همچنین می خواهید حتماً ویدیوی تلفن همراه خود را در تمام صفحه نگه دارید.

برای درک نحوه عملکرد فیلم هایتان ، استانداردهای SEO خوب را تمرین کنید و همیشه معیارهای خود را بررسی کنید. می توانید یک کتابخانه استاندارد از فیلم های مختلف ایجاد کنید و آنها را در یوتیوب سازماندهی کنید ، سپس آنها را در قالب های مختلف محتوا مانند وبلاگ ها و ایمیل ها گنجانید.

و تماس با اقدام خود را فراموش نکنید ، که معمولاً در یوتیوب شامل کمی حاشیه نویسی است که نشان می دهد کاربران در کانال شما مشترک هستند.

نتیجه گیری

ویدیو یکی از محبوب ترین فرم های محتوای جهان است و حقیقت این است که به زودی به زودی به جایی نمی روید. و منطقی است: در یک دنیای دیجیتال غیر شخصی ، ما در ارتباط و شخصیت هستیم. ما می خواهیم افراد را در یک بستر زندگی واقعی ببینیم و بشنویم – معنی دار است.

ویدیو نه تنها سرگرم کننده است ، بلکه واقعاً یکی از بهترین راههای نزدیک شدن به مخاطبان خود و نمایش واقعی آنها از آنچه شما و شغل خود یا مشتری های خود انجام می دهید ، است. نکته اصلی اینجاست که فراتر از سود و محصول فکر کنید – به آنها چیزی درباره فلسفه خود نشان دهید ، یا اطلاعاتی را در مورد یک رویداد جالب به اشتراک بگذارید ، یا اطلاعات ارزشمندی ارائه دهید. هرچه آنها بیشتر درباره شیوه های مثبت شما آگاهی داشته باشند ، احتمال چسبیدن به آنها بیشتر است.
فلسفه