22 بیمار قربانی تزریق داروی فاسد شدند | اطلاعات دارویی

سلامت نیوز: تزریق داروی فاسد امریکایی در بیمارستان رازی تهران ۲۲ مریض این بیمارستان رو تا سر حد نابینایی کشوند.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران، با منتشر کردن خبر داروی فاسد امریکایی در بیمارستان رازی تهران، نماینده وزارت بهداشت ساعاتی پیش در این بیمارستان حضور پیدا کرد و قول داد که هرچه سریعتر این موضوع رو پیگیری کنه.

جالبه بدونین، مردم تا الان از راه فرستادن اس ام اس در مورد این موضوع در رابطه هستن و از تزریق این دارو در مراکز درمانی دیگه خبر دادن.

تزریق داروی فاسد امریکایی در بیمارستان رازی تهران ۲۲ مریض این مریض رو تا سر حد نابینایی کشانده اما هنوز معلوم نیس وخامت حال ۲۲ مریض بیمارستان رازی تهران تا چه حد صحت داشته باشه.

اون چیزی که شنیده ها حکایت می کنه تزریق داروی آمریکایی فاسد، دو مریض رو در بخشای جور واجور بیمارستان رازی تا سر حد نابینا شدن کشونده.

براساس این گزارش، یکی از مریضایی که تحت جراحی قرار گرفته اینجور میگه : صبح دیروز ساعت 7 صبح تحت عمل جراحی چشم قرار گرفتم و آمپولی به نام آواستین که گفتن آمریکایی هست بهم تزریق کردن و بعد از ترخیص دقیقا دیشب شدیدا دچار عفونت شدید شدم و به بیمارستان بقیهالله مراجعه کردم و تا نیمه های شب تحت مراقبت بودم که دوباره در ساعات اولیه امروز به بیمارستان رازی مراجعه کردم و بازم تحت نظرم و الان دوباره منو واسه جراحی دوباره راهی اتاق عمل میکنن و هیچ مسئولی هم به این شرایط جوابگو نیس و مثل من هم دیروز 16 مریض دیگه تحت جراحی و تزریق این آمپول قرار گرفتن و الان هم دقیقا به شرایط من دچار شدن و حالا بلا تکلیفیم .

همراه یکی از این بیماران قربونی که روز گذشته این دارو واسه ایشون تزریق شده بود، گفت: چیزی که ما از پزشکان بیمارستان شنیده ایم اینه که تزریق این دارو واسه رفع مریضی مشکلات شبکیه مصرف می شه و روند اون طبیعی و تزریق اون به صورت عادی از طرف پزشکان تجویز شده و می شه.

ایشون اضافه کرد: اما فاسد بودن این دارو باعث بروز عارضه های جدی در این بیماران شده.

این همراه مریض که خواست اسمش معلوم نشه ادامه داد: متأسفانه پزشکان بیمارستان رازی سر حوصله بیماران قربونی رو به اتاق عمل برده و اقدامات درمانی رو انجام میدن و به درخواستای تکراری ما مبنی بر اورژانسی بودن وضعیت بیماران جواب نمی دن.

ایشون در آخر گفت: من و دیگه همراهان بیماران قربونی این اتفاق ترس از این داریم که بیمارانمون قبل از درمان به نابینایی گرفتار شن.

منبع : salamatnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *